Newsletter #6

Milí příznivci meditace,rnrnAnna a Jonathan byli při příležitosti 92. narozenin Ajahn Tonga v Thajsku; jsou rádi za setkání s jeho laskavostí a moudrostí a děkují Liborovi za sponzorování jejich letenek.rnrnNovým příznivcům připomínáme, že meditační centrum Tisarana v Praze-Tróji je otevřené 7 dní v týdnu a je možné přijít cvičit meditaci kdykoliv. Pokud chcete přijít na více dnů v prosinci, nahlašte se brzy, očekáváme velký zájem. Kontaktujte Jonathana & Annu (+420-722008067, anglicky) nebo Václava (+420-777576180) nebo napište na info@tisarana.cz.rnrnPravidelná meditační skupinka, která dosud byla ve čtvrtek v 18−20h, se od listopadu přesunuje na úterý, taktéž v 18−20h.rn

Kurzy

rn

Říjen

rn

    rn

  • 17.10. Kurz meditace Vipassana ve Žlutých Lázních. Jonathan a Anna, s pomocí Václava a Libora, zítra povedou úvodní kurz do meditace Vipassana (9:00−12:00). Všichni zájemci jsou vítání. Na programu budou instrukce, meditace a diskuse. Více informací na www.zlutelazne.cz. V budoucnu budeme mít kurzy ve Žlutých lázních pravidelně jednou měsíčně.
  • rn

rn

Listopad

rn

    rn

  • 21.11. Kurz Vipassany v Zen Garden. Učitelka Yin Jógy Klára nás pozvala, abychom v jejím centru uspořádali úvodní kurz, který proběhně v 10:00−13:00. Prosíme, abyste nás kontaktovali, pokud máte zájem, případně šli skrz web www.zen-garden.cz, kde je kurz inzerován (kapacita je téměř vyčerpaná, neváhejte).
  • rn

rnPřepošlete tento e-mail komukoliv, kdo by mohl mít zájem.