Newsletter #2

Děkujeme Vám všem za průběžnou podporu centra meditace Vipassana a dovolujeme si Vás informovat o následujících novinkách:

1. Rozloučení s Jonathanem & Annou v neděli 14. prosince.
Jonathan & Anna odlétají 16. prosince. Rádi bychom se s nimi rozloučili krátkou ceremonií v neděli 14.12. v 18:00 v Tróji — na programu je proslov, krátká pokona plus diskuse o meditaci v roce 2015.

2. Centrum bude otevřené až do 4. ledna 2015!
17. prosince přijede a přes Vánoční svátky a Nový rok bude v Tróji učit meditaci Asher Gal, učitel ze zcela stejné tradice jako Jonathan & Anna (Ajahn Tong). Tuto příležitost mohou využít ti, kdo kvůli povinnostem nemohli během roku přijít.

3. Meditace červen−září 2015.
Pozvali jsme Jonathana s Annou, aby se do Prahy jako učitelé vrátili, tentokrát přes léto. Oba se již těší na teplejší letní podnebí.

4. Čtvrteční meditační skupinka.
Skupinka běží, každý čtvrtek 18:00-20:00. Začíná se krátkou meditací, pak je promluva/diskuse a zakončuje se delší meditací. Všichni jsou vítáni; začátečníci dostanou všechny informace, aby mohli sami začít meditovat.

Pokud si nepřejete dostávat tyto informační e-maily, odpovězte prosíme na tuto zprávu (NE nebo podobně), vyřadíme Vás z adresáře. Můžete tento e-mail přeposlat komukoliv, kdo by mohl mít zájem o meditaci, nebo sdílejte odkaz na web http://vipassana.doxos.eu .

organizátoři